Vizuální test: Identifikujte chybu na tomto obrázku, máte 15 sekund na její nalezení!

Image
@Culture2000

Ať už v každodenním životě nebo v práci, schopnost rozlišovat detaily je klíčem k úspěchu. Tato schopnost vám umožňuje porozumět problémům, řešit je a vyvarovat se chyb, které mohou být nákladné.

Pro zlepšení této dovednosti je zde vizuální test pro ty nejodvážnější. Nejen, že posoudí vaše kognitivní funkce, ale také vám pomůže zlepšit vaše schopnosti. Tak na co čekáš? Pojďme !

Jak výzva funguje?

Postup testu je jednoduchý. Před očima máte okouzlující obrázek. Ukazuje park s lidmi všech věkových kategorií, zaneprázdněný různými aktivitami. Ačkoli toto plátno vypadá normálně, skrývá významnou chybu.

@Culture2000

Vaší úlohou je identifikovat tuto anomálii za méně než 15 sekund. K měření výkonu použijte stopky. Ještě lepší je, vyzvěte své přátele, aby tento zážitek ještě trochu okořenili. Kdo najde odpověď jako první, vyhraje hru.

Pár praktických rad

Následující rada platí pro všechny výzvy tohoto typu. Poté je na vás, abyste identifikovali možné chyby.

Zkontrolujte, zda jsou proporce a perspektivy objektů na malbě správné.

Pečlivě prozkoumejte stíny. Stíny musí být v souladu se směrem světla v malbě. Špatně umístěný nebo nerealistický stín může odhalit anomálii.

Ovládejte počet končetin každého jednotlivce.

Podívejte se pozorně na tváře lidí na obraze. Nevhodné výrazy nebo výrazy, které nejsou kompatibilní s popsanou činností, mohou znamenat chybu.

Hledejte položky, které se nezdají odpovídat zobrazenému času nebo místu.

Zkontrolujte, zda jsou přírodní prvky, jako jsou stromy, květiny a obloha, prezentovány realisticky.

Oblečení lidí na obraze by mělo odpovídat době nebo kontextu.

LEES  Vizuální test: pokud můžete, vyřešte tuto matematickou hádanku za méně než 20 sekund!

Odpověď

Dokončil jsi ? Našli jste chybu? Bez dalších řečí je zde odpověď.

Když se pozorně podíváte na scénu, všimnete si, že malá babička sedící na lavičce nemá žádný stín. Toto byla anomálie, která měla být objevena.

@Culture2000

Mnoho lidí v této výzvě neuspělo, protože zaměřili svou pozornost na celý obraz kromě stínů. To jsou však podstatné detaily. Stín lavičky byl ze své strany velmi přítomný. Toto překrývání ještě více ztěžuje vyhledávání.

Pouze lidé s vysoce vyvinutým smyslem pro detail byli schopni projít tímto testem. Takže můžete být na sebe hrdí, pokud jste našli správnou odpověď.

Další hádanky

Tento test je jen ochutnávka. Stále existuje nespočet výzev, které čekají na vyřešení. Každodenním řešením hádanek rychle získáte výjimečné dovednosti.

Mohlo by vás také zajímat

Sdílet :
  • Domů
  • Novinky
  • Vizuální test: Identifikujte chybu na tomto obrázku, máte 15 sekund na její nalezení!