Vizuální hádanka: jaké jsou různé květy narcisů na tomto obrázku? Dokážete je najít za 15 sekund?

Image
@Culture2000

Vizuální hádanky dávají vašemu mozku příležitost být přesnější a rychlejší. Toto jsou skutečná cvičení ke zlepšení vašich dovedností.

Navíc vám umožní relaxovat a zároveň stimulovat vaši mysl a smysly.

Dnes je vizuální výzva, kterou jsme pro vás připravili, určena k posouzení vašeho zraku, zejména vaší schopnosti rozlišovat detaily a vašeho pozorovacího smyslu.

Vizuální test: „Kolik květů narcisů se na tomto obrázku liší? »

Věděli jste, že narcis je první květina, která kvete na jaře? A díky své velké odolnosti i přes svou křehkost se stala mezinárodním symbolem boje proti rakovině. Bílá barva také představuje radost, lásku a sdílení.

Obrázek níže je tvořen několika květy narcisů. Mezi těmito krásnými bílými narcisy je několik, které vyčnívají ze všech ostatních. Vaší dnešní výzvou je identifikovat je.

@Culture2000

Máte 15 sekund na to, abyste si pozorně prohlédli následující obrázek a našli odpověď.

Snažte se co nejvíce soustředit a nenechat se rozptylovat, aby vám neunikly žádné detaily. Při hledání těchto bílých narcisů buďte opatrní.

Jsi připraven ? Na tobě !

Vizuální test: Správná odpověď

Takže, kolik květin jsi viděl? Nyní, když uplynulo vyhrazených 15 sekund, můžete svou odpověď zkontrolovat pomocí níže uvedeného řešení.

Řešení

Na tomto obrázku se dva květy narcisů liší od všech ostatních. První je na prvním řádku. Toto je druhá květina zprava. Druhý je ve druhé řadě, ten na začátku řady se počítá zleva.

@Culture2000

Objevili jste tyto dvě květiny v očekávaném čase? Výborně ! To znamená, že máte dobrou zrakovou ostrost a výjimečný smysl pro detail.

Nestačí vám 15 sekund na vyřešení vizuální hádanky dne? Poté musíte zlepšit rychlost analýzy a smysl pro pozorování.

LEES  Vizuální test: najděte skrytý detail na tomto obrázku a odhalte své výjimečné vizuální schopnosti!

Naši odborníci vám doporučují stimulovat a trénovat oči častěji pomocí našich vizuálních her. Tyto typy výzev s časovým limitem vám umožní zbystřit zrak a zdokonalit rychlost.

Mohlo by vás také zajímat

Sdílet :
  • Domů
  • Novinky
  • Vizuální hádanka: jaké jsou různé květy narcisů na tomto obrázku? Dokážete je najít za 15 sekund?