Týden výbušné astrologie od 15. do 21. ledna 2024: Převraty, inspirace a štěstí

Image
@Culture2000

Vážení příznivci astrologie, vstupujeme do třetího lednového týdne roku 2024 se spalující touhou posvítit si cestu a pochopit, co nás čeká. Od 15. ledna do 21. ledna se nebeská klenba rozvine v celé své nádheře, aby nám nabídla podívanou na hlavní planetární vlivy, které slibují působit na náš osud.

V hlavní roli se tento týden představí velký mudrc zvěrokruhu Saturn. Ve spojení s Plutem tento temný, ale silný vliv umožní obnovu a hlubokou restrukturalizaci v našich životech. Buďme připraveni přijmout tyto nevyhnutelné proměny s odvahou a odhodláním.

Venuše, planeta lásky a harmonie, vstoupí začátkem příštího týdne do znamení akvária. Tento přechod slibuje obohacující sociální interakce, náhodná setkání a hlubší spojení s naším nitrem.

Merkur, posel bohů, vstoupí koncem týdne do Vodnáře, což podnítí náš intelekt a zvědavost. Je to skvělý čas učit se novým věcem, vyměňovat si myšlenky a jasně a přesvědčivě vyjádřit svou pravdu.

Mars, planeta akce a motivace, zůstane po celý týden ve znamení Štíra. Tato pozice posílí naše odhodlání a umožní nám čelit jakékoli překážce s novou silou.

Citelné budou i vlivy Jupitera v Rybách, které přinesou vlnu optimismu a duchovní štědrosti. Budeme vyzváni, abychom se obrátili ke svým snům, našim nejhlubším tužbám a věřili v magii vesmíru.

Čeká nás tedy týden bohatý na proměny, introspekce a nová spojení. Každé znamení zvěrokruhu bude mít svůj specifický šťastný den, kdy budou kosmické energie optimálně sladěny, aby podpořily realizaci vašich tužeb a tužeb.

Takže zůstaňte naladěni a objevte ty své. Nechť vás vesmír vede a přináší vám vše, po čem toužíte!

LEES  Předpovědi lásky na 21. ledna 2024: 5 znamení zvěrokruhu ovlivněných důležitým planetárním uspořádáním

Beran – 16. ledna

16. ledna se lunární energie v Raku sladí s vaším znamením Berana, čímž stimulují váš šestý smysl a intuici. Tento den je zvláště příznivý pro budování silnějších pout s lidmi kolem vás, zejména pokud jde o přátelství. Konjunkce Saturna a Pluta podpoří řešení konfliktů a nastolení nové vztahové dynamiky.

Býk – 17. ledna

17. ledna Venuše ve znamení akvária posílí váš šarm a vaši sílu přitažlivosti. Vstup Merkura do Vodnáře posílí vaši schopnost jasně a efektivně komunikovat. Býci tak budou mít vynikající příležitost vyjádřit své pocity a sladit své činy se svými srdečními cíli.

Blíženci – 18. ledna

Mars ve znamení Štíra dá 18. ledna vašim ambicím novou sílu a umožní vám překonat všechny překážky. Jupiter v Rybách také přinese Blížencům vlnu optimismu a přísun energie. Je to ideální den, kdy podniknout nové projekty a vydat se na nová dobrodružství.

Rak – 19. ledna

19. ledna se Měsíc v Raku zarovná se souhvězdím Kozoroha a upřednostňuje akce související s rodinou a domovem. Saturn a Pluto spolupracují, aby vám pomohli provést hluboké transformace ve vašem osobním životě. Je to příznivý den pro řešení domácích problémů a posílení rodinných vazeb.

Lev – 20. ledna

20. ledna Venuše v akváriu rozzáří vaše charisma a posílí váš přirozený magnetismus. Účinky Merkura ve Vodnáři zvýrazní vaše komunikační schopnosti. Pro Lva je to skvělý den, aby zdůraznil své vůdčí kvality a navázal důležitá nová spojení.

Panna – 21. ledna

Mars ve Štíru bude 21. ledna stimulovat tvůrčí energii Panny, která jim umožní směle se pustit do nových projektů. Citelný bude i vliv Jupitera v Rybách, který přinese vlnu optimismu a duchovní harmonie. Je to tedy příznivý den pro realizaci vašich profesních ambicí.

Mohlo by vás také zajímat

Sdílet :
  • Domů
  • Novinky
  • Týden výbušné astrologie od 15. do 21. ledna 2024: Převraty, inspirace a štěstí