Test zraku: Máte dobrý zrak? Změřte si svou zrakovou ostrost pomocí tohoto testu!

Image

Pokud máte rádi výzvy, tato vizuální výzva je pro vás! Nabízíme vám vizuální záhada Je to snadné, ale prověří to vaše pozorovací a analytické schopnosti.

Pokud se vám ji podaří vyřešit, znamená to, že máte bystré oči. Pokud ne, nenechte si ujít naše tipy pro zlepšení ostrosti zraku na konci této stránky. Jste připraveni? Přečtěte si pokyny v následujícím odstavci.

Vizuální hádanka: „Který z těchto plameňáků má jinou barvu?“.

Když se plameňáci růžoví narodí, jsou až do svých tří let stále hnědošedí. Ve skutečnosti tito krásní ptáci zrůžoví až po dosažení dospělosti. Ve skutečnosti se to vysvětluje jejich stravou. Živí se především drobnými korýši, kteří obsahují růžové pigmenty.

Na následujícím obrázku můžete vidět skupinu ptáků tohoto typu. Váš úkol Úkolem dne je určit, který z těchto plameňáků má jinou barvu. Vyřešit tuto vizuální hádanku, máte 10 sekund.

Flekbar

Test zraku: Správná odpověď

Někteří lidé dokázali tuto zrakovou hádanku vyřešit za 5 sekund. Jak dlouho vám trvalo odpovědět na tento test? Uvedli jste správné řešení? Podívejte se na to níže.

Řešení

Růžový plameňák, který má jinou barvu než ostatní na tomto obrázku, je ten na 3. místě, ve druhé řadě zcela vlevo.

Pokud jste se dívali pozorně, určitě jste si všimli, že barva jeho peří je jiná než u ostatních plameňáků.

Radiotipy

Všimněte si, že intenzita růžové barvy opeření plameňáků závisí na množství karotenoidních pigmentů, které přijímají v potravě. Aby měl daný pták růžovější peří, musel ho zkonzumovat více než ostatní.

Pokud jste odpověděli správně před uplynutím 10 sekund, výborně! Znamená to, že máte bystrý zrak a dobrý pozorovací smysl.

LEES  Vizuální test: najděte skrytý detail na tomto obrázku a odhalte své výjimečné vizuální schopnosti!

Na druhou stranu, pokud jste tuto zrakovou hádanku nevyřešili ve stanoveném čase a/nebo jste odpověděli špatně, řiďte se našimi radami, jak zlepšit svůj zrak.

Měli byste vědět, že zrakové testy, jako jsou tyto, pomáhají zlepšit vaše zrakové schopnosti. Častějším procvičováním těchto zábavných her dáváte svému zraku šanci stát se přesnějším, bystřejším a rychlejším.

Nejnovější články

Mohlo by vás také zajímat

Sdílet :
  • Domů
  • Novinky
  • Test zraku: Máte dobrý zrak? Změřte si svou zrakovou ostrost pomocí tohoto testu!