Test osobnosti: Les nebo rty? 2 možnosti pro 2 velmi odlišné postavy

Image
@Culture2000

Osobnostní testy jsou zábavným a neformálním způsobem, jak lépe poznat sami sebe a lépe porozumět tomu, co vás přiměje.

Mohou nám také pomoci přemýšlet o našem chování a volbách a objevit o sobě věci, které jsme nevěděli.

Je to test, který vám nabízí dvě protichůdné možnosti, jak objevit svou postavu.

Tento test je založen na psychologickém přístupu, který zahrnuje posouzení preferencí člověka pro konkrétní situaci nebo objekt.

Výsledky vám poskytnou cenné informace o aspektech vaší postavy, které jsou ve vašem životě důležité a které výrazně ovlivňují typ jedince, kterým jste.

@Culture2000

Lidé, kteří vidí les jako první

Lidé, kteří si vybrali les, jsou často snílci a vizionáři. Mají velkou fantazii a jsou velmi kreativní.

Jsou to hlubocí, přemýšliví myslitelé s dlouhodobou vizí. Vidí věci z velké perspektivy a zajímají je více obecné myšlenky a koncepty než detaily.

Více se soustředí na celkový obraz a potřebují čas na prozkoumání a pochopení světa.

Lidé, kteří jako první vidí rty

Lidé, kteří si vybírají rty, jsou často velmi praktičtí. Zajímají je spíše fakta a logika než abstraktní myšlenky.

Jsou velmi pozorní a mají tendenci se soustředit spíše na detaily než na celkový obraz. Hledají konkrétní řešení problémů spíše než teoretická řešení. Projevují pragmatismus a mají velký smysl pro zodpovědnost.

Věděli jste?: Vladimír Granoff

Wladimir Granoff (narozen 7. května 1928 v Petrohradu) je francouzský lékař, psychiatr a psychoterapeut vystudovaný na Freudovské škole v Paříži. Studoval na lékařské fakultě v Paříži a získal doktorát z humanitních a sociálních věd na univerzitě v Paříži VIII.

Je řádným členem Pařížské psychoanalytické společnosti. Granoff je známý svou prací v oblasti závislostí a psychiatrických poruch. V roce 1989, Wladimir Granoff byl jmenován čestným profesorem na René Descartes University of Paris V.

LEES  Vizuální výzva: zjistěte, zda na obrázku najdete skrytou tvář

Přispěl k rozvoji kognitivně-behaviorálních terapií a je známý svou propagací psychoanalytických přístupů. Byl také silným zastáncem používání psychotropních léků k léčbě duševních chorob.

Pozoruhodnou skutečností spojenou s dílem Wladimira Granoffa je jeho propagace psychoanalytických přístupů v oblasti léčby závislostí a psychiatrických poruch.

Opravdu věřil, že základní principy psychoanalýzy by měly být aplikovány na pacienty trpící závislostí, aby byla zajištěna účinnější a holističtější léčba. Je odhodlán tuto vizi prosazovat po celou svou kariéru.

Děkujeme všem, že jste si našli čas na tento test! Neváhejte se o něj podělit se svými přáteli, pokud se vám zážitek líbil. Uvidíme se zítra na našem webu u nového testu!

Tento test slouží pouze pro zábavní účely a nemá žádnou vědeckou hodnotu. Dobrá zábava !

Mohlo by vás také zajímat

Sdílet :
  • Domů
  • Novinky
  • Test osobnosti: Les nebo rty? 2 možnosti pro 2 velmi odlišné postavy