Přijměte kosmické energie: Objevte svůj šťastný den 22.–28. ledna 2024!

Image
@Culture2000

Drazí přátelé hvězd, vítejte v novém týdnu bohatém na kosmické energie od 22. ledna 2024 do 28. ledna 2024. Připravte se přijmout nebeské vibrace, které se chystají ovlivnit náš společný osud.

Nadcházející týden je ve znamení pohybu Jupitera do Ryb, který všem znamením slibuje hojné štěstí a možnost expanze v různých oblastech našeho života.

Při procházení tohoto týdne očekávejte nečekané příležitosti, zvraty štěstí a velké množství vesmírných požehnání.

Kvadrát mezi Marsem ve Střelci a Neptunem v Rybách by přitom mohl přinést trochu zmatku a touhu po útěku. Bude proto důležité zůstat při zemi a soustředit se na naše cíle.

Díky vlivu Luny, která bude tento týden střídavě procházet znameními Blíženců, Raka a Lva, však budeme mít všichni možnost svobodněji projevovat své emoce, živit intimní vztahy a zvyšovat si sebevědomí. .

Nyní je čas v tomto týdnu plném slibů objevit svůj šťastný den podle svého astrologického znamení. Pamatujte, že ačkoli planety mohou ovlivnit naše životy, stále máme svá rozhodnutí a svůj osud pod kontrolou.

Beran (21. března – 19. dubna)

26. ledna je váš šťastný den v tomto týdnu. Jupiter v Rybách vám přinese hojnost štěstí na pracovním poli.

Můžete očekávat pochvalu a uznání za vaši tvrdou práci. Dávejte pozor, abyste se neztratili v rozmazání způsobeném čtvercem mezi Marsem a Neptunem, soustřeďte se na své cíle a vyhněte se zbytečnému rozptylování.

Býk (20. dubna – 20. května)

Vaším šťastným dnem bude 24. ledna. Vaše citlivost bude na vrcholu s přechodem Měsíce v Raku. Bude to ideální den, kdy se sblížit se svými blízkými a vyjádřit své city. Jupiter v Rybách může přinést i nečekané finanční příležitosti.

LEES  Vizuální test: Kde se na tomto obrázku skrývá chyba, najděte odpověď za méně než 15 sekund!

Blíženci (21. května – 20. června)

23. ledna je váš šťastný den. Měsíc projde vaším znamením a posílí vaši důvěru a komunikační schopnosti. Využijte tento den ke sdílení svých nápadů a vizí.

Rakovina (21. června – 22. července)

25. leden je váš šťastný den. Vesmírné požehnání na vás bude pršet díky Jupiteru v Rybách. Očekávejte obraty štěstí ve všech oblastech vašeho života. Ujistěte se, že vyjadřujete své emoce s těmi, které milujete.

Lev (23. července – 22. srpna)

Vaším šťastným dnem bude 27. ledna. Díky Měsíci ve Lvu z vás bude vyzařovat sebevědomí a energie. Tento den je ideální pro podniknutí něčeho nového nebo prosazení svých nápadů.

Panna (23. srpna – 22. září)

22. ledna je váš šťastný den v tomto týdnu. Jupiter v Rybách přinese hojné štěstí v mystických aspektech vašeho života. Mějte otevřenou mysl, protože se mohou naskytnout nečekané příležitosti.

Váhy (23. září – 22. října)

28. leden bude vaším šťastným dnem. Pohyb Měsíce do Lva zvýší vaši důvěru a podpoří vyjádření vašeho pravého já. Buďte odvážní a riskujte, abyste dosáhli svých ambicí.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Váš šťastný den je 26. ledna. Jupiter v Rybách přinese hojnost štěstí do vašich osobních i pracovních vztahů. Je ideální čas opravit spálené mosty a znovu se spojit se starými známými.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

24. leden bude vaším šťastným dnem, přičemž Mars pozitivně ovlivní vaše znamení. Očekávejte dynamickou energii, která vám pomůže plnit vaše úkoly odhodlaně a efektivně.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Vaším šťastným dnem bude 22. ledna. Jupiter v Rybách slibuje expanzi vaší kariéry, takže buďte připraveni využít každou příležitost, která se vám naskytne.

LEES  11. února 2024: 3 astrologická znamení, která bojují se svými financemi a jak z toho ven!

Vodnář (20. ledna – 18. února)

28. ledna je váš šťastný den. Měsíc ve Lvu vám pomůže vyjádřit vaše emoce a posílí vaše mezilidské vztahy. Zůstaňte soustředěni navzdory potenciálnímu chaosu kolem vás.

Ryby (19. února – 20. března)

Váš šťastný den je 27. ledna. S Jupiterem ve vašem znamení můžete očekávat hojnost štěstí a expanzi v různých oblastech vašeho života. Nyní je ideální čas riskovat a vystoupit ze své komfortní zóny.

Mohlo by vás také zajímat

Sdílet :
  • Domů
  • Novinky
  • Přijměte kosmické energie: Objevte svůj šťastný den 22.–28. ledna 2024!