Pozorování a rychlostní test: Pokuste se bez pomoci druhé osoby najít šicí stroj do 10 sekund!

Image
@Culture2000

Ve světě online her a zábavy jsou IQ testy a vizuální hry nepřekonatelné.

Jste také fanoušky těchto zábavných mozkových výzev? To je skvělé, protože dnes jsme pro vás připravili test, který je náročný i zábavný!

Pokud si chcete změřit své pozorovací schopnosti nebo jen udržet svou mysl aktivní na přestávku, abyste se nenudili, následující vizuální hádanka je určena právě vám! Dokážete to vyřešit v časovém limitu?

Vizuální test: „Můžete najít šicí stroj návrháře? »

Je samozřejmé, že šicí stroj je nástroj, který si vybere každá švadlena a návrhářka. Tento nástroj, který je nezbytný pro tvorbu, přeřezávání nebo retušování, představuje nevyčerpatelný zdroj možností v kreativních rukou těchto umělců. Na obrázku níže naše švadlena ztratila z dohledu svůj šicí stroj; jaká škoda !

Zde musíte přijít. Pomozte jí najít její pracovní nástroj, aby mohla včas dokončit své objednávky. Jste na to?

Následující obrázek ukazuje šicí dílnu. Šicí stroj běžně používaný řemeslníky nemohl dojít příliš daleko. Pak máte 10 sekund na to, abyste to zjistili.

@Culture2000

IQ test: Správná odpověď

Těch 10 sekund rychle uteklo. Stačily vám k nalezení šicího stroje?

Pokud ano, znamená to, že máte dobré oči. Váš smysl pro pozorování je nepochybně velmi vysoký a vaše mysl se ukáže být velmi bystrá.

Pokud se vám nepodařilo vyřešit dnešní vizuální hádanku, prozradíme vám řešení níže.

Řešení

Při bližším pohledu vlevo dole na obrázku můžete vidět, že šicí stroj je před rolemi látky na podlaze, skrytý pod fialovou látkou.

@Culture2000

Měli jste problém najít tento šicí stroj? Vězte, že máme řešení, které vám pomůže rozvíjet vaši analytickou mysl a smysl pro pozorování.

LEES  Test osobnosti: Je vaše mysl kreativní nebo konkrétní? Záleží na tom, co na obrázku vidíte jako první.

To jsou vizuální výzvy! Tyto zábavné a zábavné hry jsou skutečně vynikajícími nástroji pro zlepšení vaší schopnosti všímat si detailů a vašich analytických schopností.

Nejlepší vizuální testy s konečným termínem pro práci na rychlosti vašeho myšlení najdete na našem webu. Neváhejte tam trávit čas ve svém volném čase.

Mohlo by vás také zajímat

Sdílet :
  • Domů
  • Novinky
  • Pozorování a rychlostní test: Pokuste se bez pomoci druhé osoby najít šicí stroj do 10 sekund!