IQ test: zjistěte chybějící číslo v této matematické hádance

Image
@Culture2000

Základem matematiky je řešit lineární výpočet s různými operacemi. Další technikou pro řešení problému je použití laterálního myšlení k nalezení řešení tím, že se k problému přiblížíte z několika úhlů.

Tato matematická záhada spočívá v jejím objasnění pomocí neobvyklých přístupů. Pouze ti, kteří mají kreativní, živou mysl a jsou dobrými pozorovateli, dosáhnou této cerebrální výzvy.

IQ test: Najděte co nejrychleji výsledek této matematické výzvy

Hádanka se prezentuje jako rovnice, kterou je třeba vyřešit laterálním myšlením. Cílem je co nejrychleji najít výsledek hledáním podobnosti mezi prvními třemi rovnicemi za účelem získání odpovědi na čtvrtou rovnici.

@Culture2000

Použijte své matematické schopnosti a logické uvažování k nalezení řešení této hádanky. Pokud jste nadšení pro mentální výpočty nebo chcete zhodnotit své schopnosti, vězte, že tato mozková výzva je testem k měření vašich dovedností při řešení problémů.

Tato subtilní hádanka nevyžaduje jen vaši zručnost při hledání odpovědi pomocí jednoduché operace. Kromě vaší schopnosti objasňovat matematické rovnice to také vyžaduje dobrý logický smysl, vynikající duševní schopnosti a bystrou mysl.

Ať už máte zájem o výpočty nebo ne, začátečníky nebo profesionály, tyto číselné sekvence vás ponoří do světa, kde nedominuje pouze výpočet. Tam objevíte druhou stranu rovnice. Ti, kteří mají rádi puzzle, tento matematický problém snadno vyřeší.

Není to jen pro milovníky počítání nebo pro ty, kteří rádi luští záhadu výpočtu. Ve skutečnosti, bez ohledu na vaši úroveň v matematice, budete chtít objasnit tuto záhadu. S touto matematickou výzvou pracujete na své logické mysli a stimulujete svůj mozek bez ohledu na úroveň vaší inteligence.

Řešení

Našli jste řešení této matematické hádanky? Pokud ano, vyřešili jste to rychle nebo ne? Jinak se nenechte odradit a zkoušejte dál s dalšími podobnými cviky.

LEES  Logická výzva: Otestujte si své IQ a najděte 3místný kód za méně než 60 sekund!

Chcete-li najít přesnou odpověď na tuto matematickou výzvu, je důležité být logický a mít dobré uvažování. Cílem je prozkoumat rozdílnost mezi 4 rovnicemi v sekvenci nebo konkrétním modelu, aby bylo možné najít klíč k chybějícímu číslu.

Podívejte se na každou řadu čísel a rozlište posloupnost nebo vzor. Zjistěte, co se liší, abyste našli chybějící číslo.

S trochou vytrvalosti, zvědavosti a soustředění si uvědomíte, že 2 +2 +2 se opakuje dvakrát, tj. 22 +22=44, 3 +3 +3=33 se opakuje třikrát, tj. 33 +33 +33=99, 4 +4 +4=44 se vrátí 4krát, tj. 44 +44 +44 +44=176. Takže pro 5 +5 +5=55 se 55 opakuje 5krát nebo 55 +55 +55 +55 +55=275.

@Culture2000

Mohlo by vás také zajímat

Sdílet :
  • Domů
  • Novinky
  • IQ test: zjistěte chybějící číslo v této matematické hádance