IQ test: Máte 7 sekund na to, abyste našli jednu chybu v tomto úkolu, 99 % lidí neuspělo.

Image

Nejoblíbenější vizuální výzvy najdete zde na webu. Proto vám přinášíme nové virální cvičení, které mezi účastníky vyvolává vlny. A proč tomu tak je? Říká se, že jen ti nejlepší vidí chybu. Troufnete si to zkusit? Uvidíme, jestli jste tak dobří, jak si myslíte.

V této nové soutěži uvidíte rodinu, která slaví Den díkůvzdání, ale je tu jedna chyba, kterou se napoprvé podařilo odhalit jen málokomu. Budete patřit mezi ně? Čtěte dál a zjistěte to.

Pon a prueba tu agilidad visual con este nuevo reto nivel EXTREMO.Pon a prueba tu agilidad visual con este nuevo reto nivel EXTREMO.

Vizuální výzva: Dokážete najít jedinou chybu?

Pak se pokuste najít jedinou chybu do 7 sekund. Jste připraveni? Musíte se vyhnout jakémukoli rozptýlení a sledovat každý detail, abyste nepotřebovali druhou šanci. Dokážete to? Máme své pochybnosti, ale věříme ve váš potenciál.
Pokud nezískáte odpověď ve stanoveném čase, vaši přátelé z Diario Líbero vám dají další 3 sekundy navíc, abyste se zlepšili v každé ze svých dovedností řešení konfliktů.

Najděte chybu v této vizuální výzvě

Odpověď: Den díkůvzdání se slaví v listopadu, nikoli 25. října, jak je uvedeno v rodinném kalendáři v jejich jídelně. Bylo to složité?

LEES  Pozorovací hra: přijměte vzrušující výzvu a zbystřete svůj zrak na detaily tím, že najdete 8 rozdílů! Máte jen 50 sekund!

Nejnovější články

Mohlo by vás také zajímat

Sdílet :
  • Domů
  • Novinky
  • IQ test: Máte 7 sekund na to, abyste našli jednu chybu v tomto úkolu, 99 % lidí neuspělo.