IQ Test: Jste dostatečně vnímaví, abyste zjistili hodnotu zvířat za méně než 60 sekund?

Image
@Culture2000

Musíte mít vynikající uvažování, dobrý logický smysl a výjimečné analytické schopnosti, abyste objevili řešení této hádanky, hádanky hledání hodnoty zvířat.

V tomto čísle očekávejte mimořádný duševní zážitek. Pokud si myslíte, že máte na to, abyste tento IQ test absolvovali, jděte do toho. Naše rada: buďte připraveni otevřít oči, analyzovat a dešifrovat každý detail obrazu.

Vyřešte aritmetický rébus: zjistěte, co vás čeká

V této zajímavé hádance máte vizuální hádanku a aritmetickou výzvu. Na obrázku můžete jasně vidět 4 operace sčítání a násobení zvířecích hlav.

Těmto zvířatům odpovídají zejména počty nebo přirozená čísla, která je třeba určit.

@Culture2000

Musíte určit, které číslo je přiřazeno praseti, krávě a psovi. To vám umožní vypočítat a dát odpověď na poslední operaci.

K tomu všemu budete mít pouze 60 sekund. Mějte proto oči na šlupce a dobře přemýšlejte, abyste ve svých účtech neudělali chyby.

Procvičování hádanek a rébusů: dobrý způsob, jak pracovat na svém mozku

Pokud se vám podaří najít řešení, jak tyto operace vyřešit, máte vše vyhráno. Na jedné straně budete mít příležitost pobavit se mezi dvěma úkoly. Na druhou stranu budete mít příležitost stimulovat své kognitivní schopnosti.

Pokus o nalezení řešení tohoto IQ testu vám umožní vytrénovat váš mozek, aby myslet kreativněji, analyticky a strategicky.

Posouvání vašich mentálních schopností má navíc vliv na zlepšení vaší paměti. To zvyšuje koncentraci a zdokonaluje vaše dovednosti při řešení problémů, a to jak na papíře, tak v každodenním životě.

Řešení hádanky: Podařilo se vám určit hodnotu každého zvířete?

Chcete-li projít tímto IQ testem, museli jste mít dobrý smysl pro pozorování a logiku. To jsou vaše hlavní zbraně při určování hodnoty každého zvířete. Musíte mít také dobré základy v matematice a aritmetice. To vám umožní provádět výpočty s cizími lidmi.

LEES  Matematický úkol: Otestujte své matematické schopnosti v dnešním IQ testu: 35 ÷ 5 x (4 + 9) = ?

Postupujte zvíře po zvířeti. Uveďte jim předběžnou hodnotu podle vašich výpočtů. Zapamatujte si každou hodnotu a použijte ji k vyřešení poslední rovnice. Normálně byste jako odpověď měli dostat 23.

@Culture2000

Pokud se vám podařilo správně rozluštit každou rovnici v časovém limitu jedné minuty, můžete si gratulovat. Pokud ne, řekněte si, že jste se bavili a že jste posunuli hranice svého uvažování, jak nejlépe jste mohli. Vězte však, že příště to zvládnete lépe, když si procvičíte naše další hádanky.

Mohlo by vás také zajímat

Sdílet :
  • Domů
  • Novinky
  • IQ Test: Jste dostatečně vnímaví, abyste zjistili hodnotu zvířat za méně než 60 sekund?