Astrální událost pro 5. leden 2024 – retrográdní Uran v Býku: vliv lásky na pět astrologických znamení

Evénement astral du 05 janvier 2024 - Uranus rétrograde en Taureau : Impact amoureux sur cinq signes astrologiques

Připravte se na podmanivou kosmickou cestu, která jistě probudí dřímající vášně a rozbuší srdce. 05. ledna 2024, je naplánována velkolepá astrální událost – Uran, planeta změn a převratů, vstoupí do retrográdní fáze v nezdolném znamení Býka.

Tento nebeský tanec bude mít pro některé z nás magnetický vliv na oblast lásky. Ve skutečnosti tuto zesílenou vibraci lásky pocítí zejména pět astrologických znamení, která budou konfrontována s pohřbenými emocemi a nevyjádřenými touhami.

Tento den bude jako symfonie lásky hraná vesmírem, kde každá nota rozvibruje tyto duše nečekaným způsobem.

Věnujte tedy pozornost znamením, která vám vesmír posílá, protože v tento výjimečný den pro vás může být láska vepsána do hvězd.

Býk

Pod vlivem retrográdního Urana budou Býci budou dýchat láskou novým a revolučním způsobem. Tento den bude příležitostí prozkoumat nevyjádřené touhy a čelit intenzitě hluboce zakořeněných citů. Uran otřese rutinou Taurů a postrčí je k tomu, aby se v lásce znovu objevili. Mohli by najít svou druhou polovičku nebo posílit svůj stávající vztah.

Štír

Uran v Býku vytvoří emocionální most mezi Štíry a jejich blízkými. Tento den by mohl být pro Štíry spouštěcím mechanismem.vyjádřit svou lásku a sdílet své pohřbené emoce. Astrální spojení mezi Uranem a Štírem přinese hlubší pochopení lásky.

Panna

Vstup Uranu do retrográdní fáze vnese do milostného života Panen překvapivou svěžest. Jejich schopnost milovat a být milován se zintenzivní. Panny budou otevřenější novým setkáním, otevřenější lásce ve všech jejích podobách.

Kozoroh

Kozorozi budou mít možnost obnovit svou lásku pod vlivem retrográdního Uranu. Tento den jim pomůže smysluplněji se spojit s partnerem a odhalit své nejhlubší city. Milostné vztahy Kozorohů budou ve znamení pozitivních změn.

LEES  Vizuální hra: Otestujte svou zrakovou ostrost za pouhých 15 sekund tím, že najdete vetřelce

Ryby

Retrográdní Uran ve znamení Býka slibuje den plný překvapení. Překvapení a odhalení pro Ryby. Do popředí se dostanou pohřbené emoce a nevyjádřené touhy, což jim poskytne příležitost prožít chvíle čisté, autentické lásky. Jste tedy připraveni prožít tento výjimečný den lásky a vášně?

NezapomeňteOtevřete své srdce nádherným překvapením, která pro vás hvězdy připravily. Sdílejte tento článek se svými přáteli a rodinou, aby se i oni mohli těšit z těchto nádherných předpovědí. A nezapomeňte, že vesmír má pro vás vždy připraveno něco výjimečného. velkolepé nabídnout, takže nás sledujte pro další inspirativní astrologické předpovědi!

Nejnovější články

Mohlo by vás také zajímat

Sdílet :
  • Domů
  • Novinky
  • Astrální událost pro 5. leden 2024 – retrográdní Uran v Býku: vliv lásky na pět astrologických znamení