Astrální předpovědi na rok 2024: Jaká překvapení pro vás hvězdy připravily na týden od 8. do 14. ledna 2024?

Prévisions astrales 2024 : Quelles surprises les étoiles vous réservent-elles pour la semaine du 8 au 14 janvier 2024 ?

Vítejte u našich astrálních předpovědí na týden od 08. ledna 2024 do 14. ledna 2024. Tanec planet se neúnavně mění a každý pohyb má dopad na náš každodenní život a přináší svůj díl štěstí, výzev a překvapení.

Jaké jsou tedy šťastné dny pro jednotlivá znamení zvěrokruhu v tomto týdnu? Nový rok začal a my už zkoumáme, co nám nabídne rok 2024. Tento druhý lednový týden bude ve znamení významných planetárních vlivů.

Zaprvé, přítomnost Slunce a Merkuru v Kozorohu dodá stabilní a pragmatickou zemskou energii, která upřednostňuje tvrdou práci a vytrvalost. Do ničeho se nehrňte, úspěch se dostaví k těm, kteří umí čekat.

Za druhé, Venuše zůstává po většinu týdne ve Střelci, což podporuje dobrodružství, optimismus a hledání pravdy. Láska a vztahy mohou pod tímto vlivem nabýt lehčího, žoviálnějšího tónu, což podporuje spontánnost v našich interakcích.

A konečně s Marsem ve Štíru vládne ve vzduchu vášnivá intenzita, která povzbuzuje všechna znamení k hlubokým a neomezeným závazkům.

Vášně budou silné, ale potenciálně bouřlivé, proto buďte opatrní, než se do nich vrhnete po hlavě. Počínaje těmito hlavními vlivy prozkoumáme, jak budou v nadcházejícím týdnu působit na jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Ať už jsou výzvy jakékoli, pamatujte: každý den nám dává šanci učit se, růst a přiblížit se svým snům.

LEES  Nebeská konjunkce, Kvadrantidy a láska : Intenzivní předpovědi zvěrokruhu pro 04 leden 2024

Připravte se tedy na to, že zjistíte, které dny jsou vaše šťastné a z jakých zdrojů energie můžete čerpat, abyste rok 2024 začali s klidem.

Beran (21. března – 19. dubna)

Díky vlivu Marsu ve Štíru, Úterý 9. ledna bude vaším šťastným dnem. Tento den se bude vyznačovat intenzivní energií, která vám umožní činit odvážná rozhodnutí a bojovat za své ideály. Dávejte si pozor, abyste nebyli příliš impulzivní, a věnujte čas přemýšlení, než začnete jednat.

Býk (20. dubna – 20. května)

Na středa 10. ledna bude pro vás velmi plodný den díky vlivu Slunce a Merkuru v Kozorohu. Tato energie vám pomůže být ve svém jednání realističtější a pragmatičtější. Vaše tvrdá práce bude odměněna, a tak nepřestávejte bojovat za své cíle.

Blíženci (21. května – 20. června)

Na Čtvrtek 11. ledna bude pro vás příznivý den. Vliv Venuše ve Střelci podpoří komunikaci a posílí vaši společenskou stránku. Nebojte se vyjádřit své pocity a využijte tento den k posílení svých vztahů.

Rak (21. června – 22. července)

Váš šťastný den bude Pátek 12. ledna. S Marsem ve Štíru pocítíte překypující vášeň, která může zintenzivnit vaše emoce. Buďte odvážní a neváhejte vyjádřit své pocity.

Lev (23. července – 22. srpna)

Váš šťastný den bude Sobota 13. ledna. Slunce a Merkur v Kozorohu posílí vaše odhodlání dosáhnout svých cílů. Je to vhodná doba pro přijímání důležitých rozhodnutí.

Panna (23. srpna – 22. září)

Váš šťastný den bude Neděle 14. ledna. Pod vlivem Venuše ve Střelci pocítíte potřebu dobrodružství a svobody. Nechte se unášet a objevujte nové zážitky.

Váhy (23. září – 22. října)

Váš šťastný den bude Pondělí 8. ledna. Mars ve Štíru vám dodá intenzivní energii. Využijte tento den k tomu, abyste se s vášní věnovali svým projektům.

LEES  Astrologie lásky: Vliv Měsíce, Antarese a Venuše na znamení zvěrokruhu 08. ledna 2024!

Štír (23. října – 21. listopadu)

Váš šťastný den bude Úterý 9. ledna. Slunce a Merkur v Kozorohu vám poskytnou stabilní energii, která vás povzbudí k usilovné práci. Budete mít jasnou představu o svých cílech a budete připraveni jich dosáhnout.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Váš šťastný den bude středa 10. ledna. Venuše ve Střelci přeje lásce a vztahům. Využijte tento den ke sblížení s lidmi, na kterých vám záleží.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Váš šťastný den bude Čtvrtek 11. ledna. Díky Slunci a Merkuru ve vašem znamení budete plní energie a odhodlání. Budete mít příležitost projevit vytrvalost a dosáhnout svých cílů.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Na Pátek 12. ledna bude pro vás příznivý den. Díky vlivu Venuše ve Střelci bude tento den veselý a lehký. Využijte této chvíle k vyjádření lásky a sdílení citů.

Ryby (19. února – 20. března)

Váš šťastný den bude Sobota 13. ledna. Mars ve Štíru vám dodá mimořádnou sílu, která vám pomůže překonat všechny výzvy, které vám přijdou do cesty. Využijte tento den k introspekci a zaměřte se na své nejhlubší touhy.

Nejnovější články

Mohlo by vás také zajímat

Sdílet :
  • Domů
  • Novinky
  • Astrální předpovědi na rok 2024: Jaká překvapení pro vás hvězdy připravily na týden od 8. do 14. ledna 2024?