5 tipů, jak vydělávat peníze pomocí služby Paypal

Image

Děje se tak výměnou za přesně definované služby. Zároveň se jedná o zavedený způsob vydělávání peněz. Zde je pět tipů, jak vydělávat peníze pomocí služby PayPal.

1. Používejte stránky s placenými průzkumy

Stránky s placenými průzkumy pravidelně nabízejí uživatelům internetu placené průzkumy. Patří mezi ně např. swagbucks nebo tolina. Tato práce je prováděna za úplatu ve formě kreditu na webových stránkách. Principem je zodpovídání otázek týkajících se spotřebitelských zvyklostí nebo složení domácnosti.

Například velké značky, jako např. Ikea, Coca-Cola, Amazon. provádět spotřebitelské průzkumy. Cílem je zjistit názory na nové výrobky. Stačí odpovědět a výměnou za to můžete získat poukázky, dárky nebo hotovost prostřednictvím služby PayPal.

Pokud si uděláte čas, můžete si vydělat mezi 0,3 až 5 eur za průzkum. To představuje celkovou částku mezi 150 až 250 eur měsíčně. Platba však bude záviset na délce průzkumu. Je důležité si uvědomit, že ne všechny platformy fungují stejně. Nabízejí však možnost získat po určité době platbu prostřednictvím služby PayPal. A to po nashromáždění několika odpovědí na statistické průzkumy.

V některých případech stačí seskupit několik eur, abyste mohli provést první platbu PayPal. Postupem času můžete na svůj účet přidávat haléře a používat je podle libosti.

Pro tento účel existují různé bezpečné stránky. Můžete například MoBrog který vám může nabídnout několik průzkumů denně. Také „Můj názor se počítá zaručuje vám 0,25 až 0,75 eura za průzkum. Převody přes PayPal začínají na 2,5 eura. Na Tolina, několik průzkumů denně vám pomůže dosáhnout hranice 20 eur.. Body života vám také nabízí výplatní limit 40 € denně.

LEES  Kometa 62P/Tsuchinshan v roce 2024: Vliv na lásku podle vašeho znamení zvěrokruhu

2. Používejte stránky s více odměnami

Ty jsou také známé jako dostat zaplaceno. Nabízejí drobné práce, jako je přihlášení k odběru stránek na Facebooku a Twitteru, připojení se k testování produktů a sledování videí. Je to jednoduché a můžete si vydělat stovky eur měsíčně.

Stále více organizací svěřuje výdělečné úkoly uživatelům. Někdy musí uživatelé zajít do obchodu v blízkosti svého bydliště. Mohou pořizovat fotografie a sdílet své názory na výrobky, které dobře znají. Mohou také zjišťovat ceny výrobků v cílových obchodech.

Stránky jako např. Molineo a leeona nebo aplikace jako např. Bemyeye vám umožní zapojit se do této oblasti. Podmínky na těchto dvou platformách jsou stejné. Vzhledem k tomu, že jde o snadné vydělávání peněz ve volném čase, můžete to dělat svým vlastním tempem a bez potřeby jakékoli specifické kvalifikace nebo dovedností.

Tyto aplikace zahrnují ve svém systému přímé platby PayPal. Ne všechny práce jsou však placeny stejně. Nejzajímavější jsou ty, které logicky vyžadují velké úsilí.

Webové stránky leeona vám nabízí možnost zúčastnit se průzkumů nebo číst e-maily výměnou za platbu na váš účet. Kromě čtení e-mailů vám netmailmax nabízí také možnost navštívit webové stránky partnerských inzerentů. Platby začínají na 10 EUR. Gaddin a Molineo fungují podobně.

3. Využívejte cashback z online nákupů

Je snadné používat cashback aplikace, jako jsou ibuyclub a igraal. To znamená, že pokaždé, když na partnerské stránce nakoupíte, bude vám na váš účet PayPal vrácena určitá částka. Částka odpovídá procentuálnímu podílu z vašeho košíku. Liší se v závislosti na prodejní stránce a produktu. V určitých obdobích probíhají na webových stránkách s cashbackem také operace, které vám umožňují získat další peníze z online nákupů.

Tyto platformy jsou synchronizovány s vaším účtem. Jakmile tedy nashromáždíte peníze, můžete je použít podle svého přání. V klubu eBuy obdržíte své výhry od 10 € výše. Navíc při registraci obdržíte tři eura. U igraalu dostanete zpět 40 % z vašich nákupů. Výhry si můžete vyzvednout již od 20 eur.

LEES  Astrologická předpověď na 14. ledna 2024 na základě tarotu: trendy, možnosti a kosmické vlivy

4. Prodejte zbytečné předměty

Platební metodu PayPal přijímá mnoho stránek prodávajících mezi jednotlivci, např. eBay nebo vinted. K tomu stačí vložit inzeráty na položky, které chcete prodávat online. Kupující zaplatí peníze prostřednictvím služby PayPal.

Chcete-li rychle vydělat peníze, je dobré si vytvořit stránku – je to zdarma a bezpečné. Když si totiž objednáváte produkty na webu, díky tomu, že máte zákaznický prostor PayPal, můžete za své nákupy bez potíží platit.

5. Zpeněžujte odemykání na svém smartphonu

Některé aplikace ve vašem smartphonu vám také mohou pomoci vydělat peníze. Stačí si je stáhnout a nainstalovat. Zobrazují krátkou reklamu. Ta se zobrazí pokaždé, když je telefon odemčen.

Každé odemknutí generuje malý zisk. Může se však sčítat. Pokud pravidelně používáte sociální sítě nebo kontrolujete e-mail několikrát denně. K zůstatku bodů máte přístup prostřednictvím služby PayPal.

Nejnovější články

Mohlo by vás také zajímat

Sdílet :
  • Domů
  • Novinky
  • 5 tipů, jak vydělávat peníze pomocí služby Paypal