4 způsoby, jak získat bezplatné dárky a vzorky domů

Image

Zaujala vás tato myšlenka a přemýšlíte, jak na to? Zjistěte to níže 4 snadné způsoby, jak získat dárky a vzorky zdarma v domácnosti.

1. Hrajte soutěže a vyhrajte různé dárky

Státní i soukromé společnosti každoročně pořádají na internetu tisíce propagačních soutěží. Většina těchto propagačních akcí je zdarma a nevyžaduje žádný nákup. Je to originální způsob, jak zkusit štěstí a vyhrát jednu z mnoha nabízených cen.

Přestože je většina těchto soutěží vyhlašována každý měsíc, nejste povinni se zúčastnit všech. Hrajte pouze tehdy, když na to máte chuť. Účastněte se těchto soutěží podle svých možností a preferencí.

Výhry nabízené těmito veřejnými i soukromými společnostmi mají různou podobu. Mohou být drobné předměty denní potřeby (s malou hodnotou) nebo výlety snů. Někdy si můžete také užít high-tech produkty a mnoho dalších výhod, jako např. poukázky.

Některé z nabízených cen přesahují rámec běžných předmětů nebo vysněných výletů. Ve skutečnosti je šance odjet domů s krásným autem je dáno hráčům. I když se tak děje jen několikrát do roka, je to skvělá příležitost vlastnit auto zdarma.

Abyste se dostali mezi šťastné výherce těchto soutěží, stačí jen přejít na internet a hrát na několik kliknutí. Můžete také zajít do fyzického podniku (obchodu, restaurace apod.) a vyplnit formuláře.

Je však třeba upozornit, že některé z těchto soutěží (asi 5 až 10 %) jsou podmíněny nákupem výrobku nebo služby u prodejce. Jedná se o redistribuční faktor, který je neméně zanedbatelný, ale přesto má své výhody. O co jde? V závěrečném slosování je méně účastníků. To zvyšuje šance těch, kteří se zúčastnili.

LEES  Test zrakového vnímání: dokážete najít zvířata ukrytá na obrázku?

2. Testování výrobků pro značky

Dalším snadným způsobem, jak získat vzorky nebo výrobky zdarma, je testování výrobků pro značky. Několik webových stránek pravidelně nabízí bezplatné kampaně na testování výrobků.

Tyto webové stránky jsou spojeny s různými značkami (v oblastech jako např. kosmetika, videohryna domácí spotřebičes…). Cílem těchto bezplatných testů je umožnit širokému publiku objevovat různé výrobky a nové produkty. Tyto značky někdy využívají bezplatné testy k opětovnému zahájení komunikace kolem bestselleru.

Pro realizaci kampaní tohoto typu tyto stránky verbují uživatele internetu. Ti dostanou daný výrobek domů a používají jej. Na oplátku jsou tito vybraní lidé požádáni, aby prostřednictvím dotazníku poskytli zpětnou vazbu k testovanému výrobku.

Chcete-li se zúčastnit testů organizovaných značkami, musíte vyplnit dotazník. V něm jste požádáni, abyste se vyjádřili ke svým spotřebitelským zvyklostem a praktikám na sociálních sítích. Pokud máte správný profil, společnost, která pořádá test svého výrobku, si vás vybere.

Testované položky jsou různorodé a rozmanité. Týkají se potravinyPatří sem potraviny, nápoje, hry, hračky atd. Chcete-li získat výrobky zdarma, musíte pravidelně navštěvovat stránky nabízející tento typ nabídky. Budete tak informováni o nových kampaních.

Mezi mnoha stránkami nabízejícími bezplatné testy máte : Toluna, Trnd, Sampleo nebo The Insiders. Některé z těchto platforem dokonce nabízejí smlouvy lidem, kteří se chtějí stát bezplatnými testery produktů.

3. Využívejte sociální sítě k získávání produktů zdarma

Pro některé lidi jsou nyní sociální sítě jednoduchým a účinným způsobem, jak vydělat peníze. Nemusíte být youtuber nebo hvězda televizní reality show, abyste mohli digitální komunikační kanály využít ve svůj prospěch. Stačí vám trocha popularity v nějakém oboru a je to.

Svou reputaci můžete využít k propagaci produktů značky u svého publika. Na oplátku za tuto téměř dobrovolnou reklamní kampaň vám značka, která tuto službu požaduje, nabídne vzorky zboží. Může se jednat o zboží, které budete testovat, nebo o jiné příslušenství.

LEES  Týden výbušné astrologie od 15. do 21. ledna 2024: Převraty, inspirace a štěstí

Pokud máte stránku věnovanou módě s velkou komunitou lidí, je velká šance, že o vás budou mít zájem značky, které se specializují na kosmetiku, módu a oblečení.Oblečení, l‘Hodinářstvíatd. Zřejmě vám přijdou nabídnout možnost vyzkoušet si jejich výrobky. Stránky jako Octoly dokonce pomáhají těm, kteří cítí potřebu se značkami navázat kontakt.

Samozřejmě, než budete moci dostávat značkové výrobky domů, musíte mít určitý počet sledujících. Například na webu Octoly je minimální počet sledujících, které musíte mít na. YouTube . je 1 000 (s nejméně 1 000 zhlédnutími na video za 30 dní). Sur Instagram1 000 sledujících.

Se stránkou, která má na internetu dobrou pověst, můžete získat spoustu dárků zdarma, včetně hodnotných spotřebičů (malé a velké domácí spotřebiče, high-tech). Je to snadný způsob, jak získat dárky a vzorky zdarma.

4. Umístěte se tak, abyste mohli získávat vzorky zdarma online a v obchodě

Na webu existuje mnoho stránek, které uvádějí nabídky vzorků zdarma. Můžete vstoupit na jejich stránky a využít bezplatných vzorků. Abyste to však mohli udělat, musíte být velmi rychlí, abyste bezplatný předmět dostali do své poštovní schránky. To logicky znamená, že se musíte pravidelně přihlašovat a sledovat nabídky.

Abyste však vzorky zdarma obdrželi, musíte předem uvést svou e-mailovou adresu a specifikovat svou poštovní schránku. Dávejte si tedy pozor, abyste své osobní údaje neprozradili jen tak někomu. Některé platformy, jako např. mesechantillonsgratuits . nabízí uživatelům internetu atraktivní a spolehlivé nabídky. Uvádí jejich seznam a dbá na to, aby prezentoval pouze spolehlivé organizátory.

Kromě webu si můžete vyžádat vzorky zdarma také v obchodě. Jedná se o jednoduchou alternativu k digitálním platformám, která téměř nevyžaduje prozrazení vaší e-mailové adresy nebo poštovní schránky.

LEES  Vizuální test: chybu na tomto obrázku najdou jen ti nejchytřejší!

V obchodech jsou vzorky vyhrazeny pro zákazníky, kteří si výrobek zakoupí v drogerii. Lékárny a parafarmacie také sdílejí některé své výrobky.

Vzorky výrobků můžete také získat zdarma, pokud se zúčastníte akce ochutnávky. Tyto akce, které pořádají spotřebitelské obchody, umožňují získat potraviny k prodeji zdarma. Kromě toho, že získáte výrobky zdarma, můžete ochutnat nové recepty, aniž byste museli vyprázdnit peněženku.

Nejnovější články

Mohlo by vás také zajímat

Sdílet :
  • Domů
  • Novinky
  • 4 způsoby, jak získat bezplatné dárky a vzorky domů