3 aplikace pro vydělávání peněz při chůzi

Image

Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) umírá každý den 3,2 milionu lidí na nedostatek pohybu. Tady je něco, co vás bude motivovat – aplikace, které vám za vaše kroky budou platit! Zde jsou tři aplikace pro vydělávejte peníze chůzí.

1. Weward

Tuto francouzskou aplikaci spustil v roce 2019 jeden startup. K placení využívá počítadlo kroků a vaši geolokaci. Umožňuje vám také získávat výhody, jako jsou dárky nebo ceny. Poukázky. S každým krokem, který uděláte, můžete vydělat oddělení. Jedná se o virtuální měnu, kterou pak můžete směnit za peníze nebo odměny.

Vaše kroky jsou sledovány telefonem. Proto je dobré ho mít při sobě, když jste venku. Vaše nastavení musí být také správně nakonfigurováno. To proto, aby je aplikace mohla počítat. Abyste mohli svou práci ověřit, musíte mít přístup k síti.

Oddíly můžete získávat chůzí, chozením na určitá místa, kde provedete nějakou akci. Wardy můžete získávat také sledováním reklamních videí. Za každé zhlédnuté video získáte 1 ward. Prostřednictvím aplikace se můžete účastnit průzkumů. Wardy se pohybují od 5 do 80 a ukládají se v přírůstcích. Jakmile dosáhnete určitého počtu kroků, jsou vaše wards připraveny k získání. Takže pouhou chůzí můžete mít až 25 oddílů.

Úrovně se mění následujícím způsobem: 1 500 kroků se rovná 1 oddělení. 3 000 kroků se rovná 3, 6 500 kroků se rovná 6 000 a 10 000 kroků se rovná 10 oddělení. Rovněž 10 000 kroků odpovídá 15 okrskům a 20 000 kroků 25 okrskům. Přejdete-li na záložku dary, můžete vyměnit svá oddělení za dar pro charitativní organizaci. nebo pro výběr hotovosti bankovním převodem. Spolupracují také s některými značkami, u kterých si můžete dary vyzvednout.

LEES  Astrologická předpověď na 20. ledna 2024: Silné kosmické turbulence pro pět astrologických znamení

Kromě toho bankovní převod se provede, jakmile vaše kočička dosáhne jednoho z úrovně následující :

  • 3 000 oddělení odpovídají 20 eur
  • 4 400 pro 30 eur
  • 10 000 pro 70 eur.

Pokud jde o hodnotu a Ward, ta se rovná 0,007 eur. Tedy 100 oddělení se rovná 0,70 eura a 1 000 oddělení se rovná 7 eurům.

Každý večer musíte kliknout na tlačítko Ověřit mé kroky. V opačném případě se vaše wardy nezapočítají. Může se stát, že vám přijde oznámení. To vám připomene, abyste na konci dne nezapomněli své kroky potvrdit. Chcete-li tuto funkci aktivovat, stačí přejít do nastavení, kliknout na denní oznámení a zvolit čas připomenutí.

Oddíly vybrané po nákupu online jsou založeny na částce bez daně, ale také bez poplatků. Tím se výpočty nijak nezjednodušují.

2. Sweatcoin

Jedná se o aplikaci pro iPhone vydanou ve Spojeném království a Spojených státech. Cílem je získat co nejvíce mincí a proměnit je za slevové poukázky. Abyste je získali, stačí chodit venku a podnikat skutečné cesty. Odměnou je Sweatcoin (SC) každých tisíc kroků. Denně můžete získat maximálně 5 SC. Pokud jste aktivnější, budete muset zaplatit 4,75 SC, abyste získali až 10 SC denně.

Pro vyšší úrovně budete muset zaplatit 30 SC, abyste získali až 20 SC denně. Pokud jste neaktivní, není třeba investovat. Úrovně jsou následující: Mover, Shaker, Quaker, Breaker a trouble maker, které přijdou brzy. Jakmile dosáhnete určitého počtu bodů, budete mít nárok na výhru cen.

Z dočasné pozemky a trvalé jsou k dispozici. Pro stálé zaměstnance jsou to např. iPhone XS a 1000 dolarů v hotovosti. Chodcům je také nabízen placený výlet s KLM v hodnotě 1000 dolarů a kamera GoPro Hero 7. Jedná se o drahé dárky, jejichž získání vyžaduje několik kroků.

LEES  Vizuální hra: Otestujte svou zrakovou ostrost za pouhých 15 sekund tím, že najdete vetřelce

Existuje však několik triků, jak získat více potních mincí. Musíte být pravidelně připojeni k aplikaci. Také musíte každý den chodit, abyste získali bonusy. To může někdy zdvojnásobit váš denní SC. K dispozici jsou také další odměny. Jsou to např. slevy na služby, bezplatné aplikace a příslušenství pro chytré telefony.

Chcete-li získat peníze zpět, otevřete aplikaci Sweatcoin, klepněte na ikonu nákupní tašky. Poté klepněte na odměnu PayPal nebo Amazon. Přečtěte si odstavec o tom, jak ji získat, a stiskněte tlačítko koupit. Tuto možnost najdete na obrázku nabídky v horní části obrazovky. Je na něm uvedena cena za Sweatcoin.

3. Winwalk

Jedná se o aplikaci pro Android, která vydělává peníze. Její rozhraní je velmi přehledné. Uvidíte, kolik kroků jste udělali. Co to představuje z hlediska vzdálenosti a spálených kalorií. Ukazuje také váš počet vítězství vítězství v průběhu dne. Hned nahoře vlevo najdete svůj celkový počet výher.

Když se přesunete doprava, najdete také obchod. Zde můžete své body vyměnit za dárkové karty. V loterii můžete vsadit od 65 do 95 mincí. Chcete-li se pokusit vyhrát karty mezi 5 a 10 eury.

Pokud jde o mise, můžete získat další body. To se provádí stahováním aplikací nebo registrací na stránkách.

Kromě toho sponzorství je v současné době omezen na 10 doporučení. Když nasbírají 100 mincí, vyděláte 300. Pokud vás chození děsí, můžete zůstat doma a vydělávat peníze sledováním reklam.

Nejnovější články

Mohlo by vás také zajímat

Sdílet :
  • Domů
  • Novinky
  • 3 aplikace pro vydělávání peněz při chůzi